O nas

Firma Flingk Machinebouw została założona przez Marijna Berbena i Nielsa van den Berselaara. Ta młoda i dynamiczna firma, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn przeznaczonych dla sektora rolnego i przemysłu ziemnego, znajduje się w Heeswijk-Dinther - Brabancja Północna. Łącząc wieloletnie doświadczenie obu założycieli w zakresie inżynierii, produkcji i konserwacji, Flingk Machinebouw posiada szeroki zakres wiedzy i doświadczeń, które są niezwykle przydatne w praktycznych rozwiązaniach, które są opracowywane wewnętrznie do dziś.

Dzięki ścisłej współpracy z klientem i dostawcą Flingk Machinebouw może, oprócz doskonałej jakości i doskonałej obsługi, szybko reagować na problemy specyficzne dla klienta. Wysoka jakość, elastyczność i szybkość, które są charakterystyczne dla Flingk Machine Building, doprowadziły, między innymi, do szybkiego i skutecznego rozszerzenia sieci dealerów.

Portfolio produktów Flingk Machinebouw składa się z bardzo szerokiej gamy maszyn zarówno dla sektora rolnego, jak i przemysłu robót ziemnych. Flingk Machinebouw dąży do ciągłego doskonalenia wszystkich swoich produktów, dlatego dużą wagę przywiązuje się do innowacji produktowych w naszym biurze inżynieryjnym. Między innymi doprowadziło to do powstania różnych innowacyjnych produktów, które ze względu na ich innowacyjny charakter i specyficzne działanie znacznie zwiększają wydajność dla użytkownika końcowego i znacznie zmniejszają obciążenie fizyczne. Dobrym tego przykładem jest chwytak do kiszonki Flingk KHXL, który jest wyjątkowym chwytakiem do kiszonki, który utrzymuje możliwie jak najświeższe pasze w kiszonce.

Gdy Flingk Machinebouw wzbudzi Twoje zainteresowanie, zawsze możesz poprosić o informacje lub skontaktować się z nami bez zobowiązań. Z przyjemnością przedstawimy odpowiednią propozycję!

 

Flingk Machinebouw,

 

Niels van den Berselaar

Marijn Berben